IZA CZARKO-WASIUTYCZ LIFE & BUSINESS COACHING SYSTEMOWY USTAWIENIA HELLINGEROWSKIE
(+48) 667 769 169 ogrodysukcesu@gmail.com

6 sierpnia Warszawa – Warsztat Ustawień | UZALEŻNIENIA… ekwiwalent bliskości

15 czerwca 2018

Tweet about this on TwitterShare on Facebook

WARSZTAT USTAWIEŃ HELLINGEROWSKICH | UZALEŻNIENIA… ekwiwalent bliskości

 

 

ADRES
WARSZAWA

Humańska 8Sala Konferencyjna budynku coworkingowego

3 piętro (nie ma windy)

Czas: 9.00 – ok. 20.00
Inwestycja: 500 zł

 

ZAPISY: Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki na podany przez organizatora mailem nr konta, po uprzednim zapisaniu się przez formularz kontaktowy pod wydarzeniem.

WPŁACANA ZALICZKA JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając zaliczkę zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Czarko-Wasiutycz, Ogrody Sukcesu.

Jeżeli do 3 dni po zapisaniu na warsztat nie otrzymujemy od państwa wpłaty zaliczki, państwa miejsce się zwalnia dla kolejnych zapisanych osób.

 

WAŻNE:
Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00

 

 

 

*Zapisanie się na warsztat  i udostępnienie swoich danych osobowych jest  dla mnie jednoznaczne ze zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Izabela Czarko-Wasiutycz Ogrody Sukscesu z siedzibą w Kątach Wrocławskich przy ul.Polnej 8/2 woj. Dolnośląskiego. Dlatego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stroniewww.ogrodysukcesu.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)

Czas szkolenia: od 9 do ok. 20

Cena: 500 zł

Termin: 6 sierpnia

Miejsce: ul. Humańska 8, Sala Konferencyjna budynku coworkingowego, 3 piętro

Zapisz się na szkolenie
[FM_form id="1"]