Scroll to top

Kwiecień 2024

25KwiecieńCałodniowe2825-28 kwietnia CHICAGO/USA | Czterodniowy Warsztat - Moc Kobiety

Moc kobiety Kobiece-Zarabianie

Szczegóły wydarzenia

Czterodniowy Warsztat – Moc Kobiety w CHICAGO/USA.

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię pierwszy raz na mój autorski warsztat dla kobiet, który jest efektem 6 lat mojej pracy z setkami kobiet, ale przede wszystkim 18 lat pracy mnie samej…ze mną samą do CHICAGO.
Przez ostatnie lata spotykam dziesiątki kobiet miesięcznie i zaobserwowałam wiele prawidłowości, jakimi kobiety się kierują i jakie je prowadzą.

Czemu jednym się udaje, a innym jeszcze nie. Jak to jest pozwolić sobie na sukces o obliczu kobiety. Jak ma się do tego relacja ze sobą, mamą, tatą, partnerem i bliskimi. Jako kobieta. Jak ma się do tego kontakt z agresją i budowanie granic. Wiem to też jako:

 • Córka.
 • Siostra.
 • Partnerka.
 • Kochanka.
 • Mama.
 • Przedsiębiorca.
 • Trener.
 • Zwykły człowiek.

KOBIETA zupełnie inaczej wychodzi do przestrzeni w relacji niż mężczyźni, inaczej analizuje świat, inaczej pracuje i inaczej zarabia pieniądze. Stara się o potomstwo i je wychowuje. Nie lepiej… A inaczej…
I na tę inność popatrzymy, pozwalając sobie w pełni na siebie.

Wyobraź sobie, że w miejscu wypełnionym zaufaniem jednych do drugich, szacunkiem do każdego procesu i emocji, docierasz do swojej:

 • Radości.
 • Swobody w ciele i emocjach.
 • Siły do działania.
 • Uwalniasz blokady.
 • Budujesz na nowo granice.
 •  I otwarcie na świat.
 • Znajdujesz swoje miejsce na świecie  i żegnasz to, co stare.

Jak będziemy tam docierać, pracować będziemy technikami:

 • Coachingu systemowego.
 • Ustawień systemowych.
 • Elementami SE (somatic expierence).
 • Ruchem, tańcem:
 • Z muzyką.
 • Transem.
 • Kolorem.
 • Odblokowywaniem oddechu.
 • Zapachem.
 • Poruszymy wszystkie zmysły…

Każdy dzień zaczniemy pracą z ciałem, uwalniając blokady i traumy zapisane w ciele.

Masz PEŁNĄ MOC, żeby sięgać po swoje SZCZĘŚCIE jako kobieta.
Wiem to, bo sama ją w sobie odkryłam i dalej odkrywam na nowo, dzień po dniu.
Do tej MOCY będziesz mogła dotrzeć w ciągu tych czterech dni RAZEM w obszarze, jaki jest dla Ciebie najważniejszy:

 • Może to emocje.
 • Może relacje.
 • Może biznes.
 • Może finanse.
 • Może seksualność.

OPIS PRACY:

W trakcie warsztatu „Moc Kobiety” będziesz pracować od rana do wieczora z grupą kilkudziesięciu niezwykłych, zwykłych kobiet, które tak jak Ty będą miały w sercu wątpliwości, smutek, niewypłakane łzy, rozczarowania, niezrealizowane marzenia, ale obok nich wielki potencjał kreacji, zamkniętą w ciele, gotową do uwolnienia RADOŚĆ i MĄDROŚĆ kobiet, z których są i pragnienie, aby ich życie zmieniło się na PEŁNIEJSZE i SZCZĘŚLIWSZE.

INTENCJE w tak dużej grupie intensyfikują się i wzmagają MOC zmiany.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ.

Zajęcia odbywać będą się od godz. 8.00 do 20.30 z trzema przerwami na posiłki. Szczegółowy plan otrzymasz po przyjeździe na warsztat.
W trakcie czterech dni warsztatów pracować będziemy wieloma technikami, wykorzystywanymi przeze mnie do pracy z ludźmi od ponad 15 lat.
W trakcie warsztatu MOC KOBIETY nie odbywają się ustawienia indywidualne, natomiast wykorzystywanych będzie wiele technik z obszaru wielu nurtów terapii, pracy z ciałem i coachingu systemowego.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE.

Warsztat odbywać się będzie przy lotnisku O’Hare, gdzie krzyżują się zjazdy z trzech stanowych autostrad i gdzie osobom przylatującym z innych stanów będzie łatwo dotrzeć.
Dokładny adres warsztatów podajemy osobom zainteresowanym.

W trakcie kontaktu z nami musisz wybrać:

 •  Jaką opcję posiłków wybierasz: śniadanie, obiad, kolacja czy wszystkie posiłki, oraz czy wegetariańską, czy mięsną.
 • Posiłki opłacane są osobno, poza opłatą za warsztat. Na miejscu po przyjeździe.

Ceny posiłków:
Śniadanie – cena zostanie ustalona na  początku 2024 roku.
25$ obiad,
25$ kolacja.

NASTAW SWOJE SERCE NA SKUTECZNĄ ZMIANĘ Z NAMI.

Praca w dużej grupie przy użyciu skutecznych metod pracy z podświadomością pod okiem doświadczonego terapeuty i trenera, zawsze przynosi efekty, tym większe im ta osoba sama doświadczyła dróg, przez które przeprowadzić ma swoich klientów.

Wypisz już dziś w podpunktach, co potrzebujesz przetransformować w swoim życiu, w jakich obszarach będzie dotyczyć warsztat. Większość moich klientów już od dnia zapisania się na moje warsztaty, obserwuje zmiany w swoim otoczeniu. To nie czary, tylko tak działa nasza podświadomość.

CZAS ORGANIZACYJNIE:

ZACZYNAMY 25 kwietnia 2024 – czwartek o godz. 10.00 (bez śniadania) i kończymy 28 kwietnia 2024 – niedziela o godz. 17.00 (bez kolacji).

OPŁATA ZA WARSZTAT.

Wynosi 1050$. Będziesz mogła zrealizować wpłatę zadatku na dwa sposoby:
Na konto w dolarach (Bank w USA) lub konto w złotówkach (Bank w Polsce).
Napisz do nas, na jakie konto jest Ci wygodniej wpłacić kwotę zadatku, a my odeślemy Ci numer konta ze wszystkimi szczegółami.

INWESTYCJA CAŁOŚCIOWA ZA WARSZTAT: 1050$
ZADATEK: 150$
Opłata za posiłki we własnym zakresie na miejscu po przyjeździe.

ADRES:

Adres warsztatu zostanie przekazany mailowo, osobom, które zapiszą się na warsztat.

WAŻNE:

W czwartek przyjedź minimum godzinę wcześniej, aby dopełnić formalności i rozliczyć się.
Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.

Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była obecna od początku do końca warsztatu.
Wszyatkie nasze kilkudniowe warsztaty, są rejestrowane video oraz na zdjęciach. Zapisując się na warsztat, zgodnie z naszym regulaminem na stronie www.ogrodysukesu.pl, wyrażasz zgodę udostępnianie swojego wizerunku.

GALERIA – OŚRODKA.

Gallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slide

WYSTAWIANIE FAKTUR:

W związku z przepisami skarbowymi, obowiązującymi od 1 stycznia 2020 r. w przypadku deklaracji chęci wystawienia faktury, klient zobowiązany jest do poinformowaniu o potrzebie wystawienia dla niego FV i przekazaniu danych, które mają zostać naniesione na fakturę W DNIU WARSZTATU, lub w dniu odbytej SESJI INDYWIDUALNEJ. Dane te należy przekazać drogą mailową wraz z DATĄ WARSZTATU I KWOTĄ, JAKA MA SIĘ ZNALEŹĆ NA DOKUMENCIE. Osoby, które nie przekażą drogą mailową swoich danych w dniu wykonania usługi do godziny 20.00 na adres email: ogrodysukcesu@gmail.com nie otrzymają faktury VAT.
W tytule maila koniecznie proszę wpisać wyraz FAKTURA.

ZAPISY:

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki na podane przez nas konto bankowe.
WPŁACANA OPŁATA REZERWACYJNA (150$) JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając opłatę rezerwacyjną, zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Kopp-Pietrzak Ogrody Sukcesu. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Izabelę Kopp-Pietrzak prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Izabela Kopp-Pietrzak Ogrody Sukcesu z siedzibą przy ul. 1 Maja 71 w Kątach Wrocławskich (Administrator). W celu: niezbędnym do wykonania umowy, której jestem stroną, na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO, ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jako realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być kontrahenci Administratora współpracujący przy realizacji umowy, której jestem stroną. Do moich danych mogą też mieć dostęp również podwykonawcy Administratora (podmioty przetwarzające), takie jak na przykład: firmy księgowe, audytorskie, kancelarie prawnicze.© Zgodnie z Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U.2021.1062 t.j. z dnia 2021.06.14). o ochronie praw autorskich, materiały zawarte na stronie www.ogrodysukcesu.pl w całości są moją własnością. Przekazywane informacje mogą być wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z pracą własną, na podstawie informacji i materiałów uzyskanych na warsztacie/webinarze/medytacji oraz nie mogą być przeprowadzane szkolenia wewnętrzne ani zewnętrzne o charakterze zarobkowym.

Czas

Kwiecień 25 (Czwartek) - 28 (Niedziela)

Miejsce

Dokładny adres wkrótce zostanie dodany.

X