Scroll to top

Listopad 2023

30Listopad(Listopad 30)08:3003Grudzień(Grudzień 3)20:30Wydarzenie zakończone30 listopada - 3 grudnia WROCŁAW | Czterodniowy warsztat - GENERALNE PORZĄDKI - SFERA ZAWODOWA (Ustawienie własne w sobote)

Czterodniowy warsztat - GENERALNE PORZĄDKI - SFERA ZAWODOWA

Szczegóły wydarzenia

Czterodniowy Warsztat – Generalne porządki i nowy początek – SFERA ZAWODOWA.

FORMUŁA WARSZTATU:

Warsztat GENERALNE PORZĄDKI ma czterodniową formułę.

Wykupując bilet na cały EVENT, możesz wybrać tylko jeden temat do ustawienia własnego, czyli ustawiasz się tylko raz, ale bierzesz udział przez wszystkie cztery dni we wszystkich innych procesach na sali.

W ćwiczeniach w parach, trójkach i podgrupach przez wszystkie cztery dni.

Zastanów się więc w jakim obszarze potrzebujesz poukładać się najbardziej – RELACJE, SFERA FINANSOWA, SFERA ZAWODOWA, czy ZDROWIE.

Na ten konkretny temat wykup bilet z możliwością ustawienia się i bądź obecna/obecny na wszystkich kolejnych dniach w ustawieniach innych osób na sali.

Każdy obszar do ustawienia własnego, to inny formularz zgłoszeniowy.

Znajdź na mojej stronie w zakładce WARSZTATY ten, który dotyczy wybranego przez Ciebie obszaru, w jakim chcesz pracować a następnie napisz do nas maila, przekażemy Ci numer konta do przelewu oraz wpiszemy Cię na listę uczestników..

Jeżeli wybrałaś/łeś temat RELACJE to jesteś w odpowiednim formularzu.

PRACA SYSTEMOWA.

Przychodzi taki moment w życiu, że czujesz, że te schematy i programy, według których funkcjonowałaś/funkcjonowałeś do tej pory, już nie są twoje.
Czujesz, że potrzebujesz pójść dalej, ale czujesz się też tak jakby niewidzialne liny, trzymały cię na siłę w miejscu, czego byś nie robiła, czego byś nie robił.
Zaczynasz inaczej patrzeć na swoje relacje z ludźmi, którzy cię otaczają, szukasz prawdy, szukasz zrozumienia, bliskości, ale zauważasz też, że to nie świat ci tego nie daje, ale to ty nie umiesz tego brać od świata.

To jest moment, gdzie twoja podświadomość zdecydowała, że potrzebuje pójść dalej i jeżeli sama, albo sam, nie wprowadzisz zmian i nie wyjdziesz do swojego NOWEGO, to NOWE zmusi cię do tego przejścia dalej.

Moja praca od ponad 20 lat prowadzi mnie samą po mojej drodze do więcej.

Od 11 lat intensywnie dzielę się swoją wiedzą i technikami z dziesiątkami ludzi na świecie, aby i oni mogli doświadczać swojej pełni w swoim życiu.

Szczęśliwsi w relacjach z bliskimi, klientami i światem. Zdrowsi i pełniejsi siebie.

DLACZEGO WARTO?

Bo cztery dni razem to:

  • Wyjście poza Twoje własne środowisko, w którym funkcjonujesz na co dzień, aby zadziały się ” cuda”.
  • Praca w dużej grupie ludzi z tą samą intencją ma ogromną moc pola morficznego, kwantowego i ogromne działanie na podświadome odruchy.
  • Przyjrzenie się mechanizmom, jakie łączą różne obszary twojego życia w swoich i cudzych ustawieniach i procesach.
  • Wyjście w ćwiczeniach coachingiem w ustawieniach do kierunku, za którymi tęsknię od dawna twoje serce.
  • Pozwolenie sobie na swoją własną prawdę, obfitość i na uwolnienie napięć w ciele, kumulowanych od wielu lat emocji.
  • Popatrzenie zupełnie innej perspektywy na sytuację, na które patrzysz zawsze tylko z jednego miejsca, swojego własnego.
    … to, zasoby, które pomogły już ponad 80 000 ludzi na moich salach warsztatowych w Polsce i na świecie.

TECHNIKI PRACY.

Ustawienia systemowe.
Ćwiczenia coachingu systemowego.
Medytacje i wizualizacje.
To czterodniowy proces w zupełnie NOWEJ formule. Możesz być obecna/obecny przez wszystkie cztery dni z dużą grupą, kilkudziesięciu osób we wszystkich procesach tej grupy.

Każdy dzień to inny obszar życia do pracy i ustawień.

BĘDZIEMY PRACOWAĆ W DUŻEJ GRUPIE.

Co ma niezwykłą moc działania i uwalniania.
Może to już twój czas na zmianę.

Czwartek to praca z relacjami i 18 ustawień indywidualnych w tym obszarze.
Piątek to praca ze sferą finansową i 18 ustawień indywidualnych.
Sobota to praca ze sferą zawodową i kolejne 18 ustawień.
Niedziela to zdrowie i 18 ustawień w obszarze zdrowia.

Opłata za całość, za 4 dni pracy, udział w ćwiczeniach, procesach innych.

ADRES:

Niebawem wstawimy adres warsztatu.

CZAS ORGANIZACYJNIE:

Warsztaty trwają od godziny 9.00 do ok. 20.00 (wejście od 8.30) z 1,5 godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie) ok. 13.30.

INWESTYCJA: 1900 PLN
Zadatek: 400 PLN

WYSTAWIANIE FAKTUR:

W związku z przepisami skarbowymi, obowiązującymi od 1 stycznia 2020 r. w przypadku deklaracji chęci wystawienia faktury, klient zobowiązany jest do poinformowaniu o potrzebie wystawienia dla niego FV i przekazaniu danych, które mają zostać naniesione na fakturę W DNIU WARSZTATU, lub w dniu odbytej SESJI INDYWIDUALNEJ. Dane te należy przekazać drogą mailową wraz z DATĄ WARSZTATU I KWOTĄ JAKA MA SIĘ ZNALEŹĆ NA DOKUMENCIE. Osoby, które nie przekażą drogą mailową swoich danych w dniu wykonania usługi do godziny 20.00 na adres email: ogrodysukcesu@gmail.com nie otrzymają faktury VAT.
W tytule maila koniecznie proszę wpisać wyraz FAKTURA.

WAŻNE:

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00

ZAPISY:

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata opłaty rezerwacyjnej przez system zapisów na naszej stronie.
WPŁACANA OPŁATA REZERWACYJNA (400zl) JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając opłatę rezerwacyjną zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Kopp Ogrody Sukcesu. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Izabelę Kopp-Pietrzak prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Izabela Kopp Ogrody Sukcesu z siedzibą przy ul. 1 Maja 71 w Kątach Wrocławskich (Administrator). W celu: niezbędnym do wykonania umowy, której jestem stroną, na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO, ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jako realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być kontrahenci Administratora współpracujący przy realizacji umowy, której jestem stroną. Do moich danych mogą też mieć dostęp również podwykonawcy Administratora (podmioty przetwarzające), takie jak na przykład: firmy księgowe, audytorskie, kancelarie prawnicze.


WARUNKI UCZESTNICTWA W WARSZTACIE.

Osoby zapisane na jednodniowy Warsztat, które się spóźnia i nie poinformują nas najpóźniej do godziny rozpoczęcia warsztatu o spóźnieniu się, lub drogą mailową ogrodysukcesu@gmail.com, ewentualnie pod numer tel. 665 380 908 nie zostaną ustawione

Uczestnictwo warsztatu należy potwierdzić 24h przed rozpoczęciem warsztatu. Jeśli nie otrzymamy potwierdzenia uczestnictwa w warsztacie, miejsce zarezerwowane straci swoja ważność, pomimo wpłacenia zadatku.© Zgodnie z Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U.2021.1062 t.j. z dnia 2021.06.14). o ochronie praw autorskich, materiały zawarte na stronie www.ogrodysukcesu.pl w całości są moją własnością. Przekazywane informacje mogą być wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z pracą własną, na podstawie informacji i materiałów uzyskanych na warsztacie/webinarze/medytacji oraz nie mogą być przeprowadzane szkolenia wewnętrzne ani zewnętrzne o charakterze zarobkowym.

Czas

Listopad 30 (Czwartek) 08:30 - Grudzień 3 (Niedziela) 20:30

Miejsce

Dokładny adres wkrótce zostanie dodany.

Bilety

OPŁATA REZERWACYJNA.

Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata opłaty rezerwacyjnej. Jeśli wpłata opłaty rezerwacyjnej nie jest możliwa oznacza to, że na dany warsztat nie ma już miejsc.

Bilety nie są już dostępny w sprzedaży na to wydarzenie!

X