Scroll to top

Grudzień 2023

07Grudzień(Grudzień 7)08:3008(Grudzień 8)20:00Wyprzedane7-8 grudnia WARSZAWA | Seminarium dwudniowe – Posłucham Cię Miednico

Szczegóły wydarzenia

TEMATYKA:

Pas miednicy.

Centrum energetyczne i środek ciężkości naszego ciała.

Kość krzyżowa…

Nerki..

Nadnercza.

Jajniki u kobiet.

Jądra u mężczyzn.

Zakończenia wielu nerwów połączonych ze szczęką, dłońmi, a nawet gardłem.

Miejsce reagujące na jakiekolwiek wlewające się w nasze ciała traumy i silne przeżycia.

Tu poczyna i rozwija się nowe życie.

Tutaj jest ośrodek gospodarki naszymi płynami w ciele, oczyszczania naszego ciała.

Tutaj znajduje się ujście układu pokarmowego w postaci odbytu zamykającego jelita, posiadających 100 tys. połączeń neuronowych więcej niż nasz mózg.

MIEDNICA wiele do nas mówi.

Wiele Nam pokazuje.

Czasem na początku szepcze, a jak nie słyszymy zaczyna mówić głośniej..

Czasem w końcu krzyczy o naszą u ważność schorzeniami, blokadami, bólem, rozdarciem, uciskiem, napieraniem.

BLOKADA W MIEDNICY

to blokada w naszym:

WOLNO MI…

MOGĘ…

MAM DOSTĘP DO PEŁNI SIŁ…

WYSTOJĘ W SUKCESIE…

ODNAJDĘ SWOJE MIEJSCE…

MAM ZAUFANIE DO ŚWIATA, DO SIEBIE.

KAŻDE SCHORZENIE

w tym obszarze coś nam chce ważnego powiedzieć.

JEŻELI masz jakikolwiek problem, czy od niedawna, ale intensywnie, czy przewlekle od wielu lat 

w postaci:

zapalenia jajników

przerostu prostaty

nietrzymania moczu

mięśniaków

endometriozy

zaburzeń pracy nadnerczy, albo nerek

zaburzeń hormonalnych powodujących niemożność zajścia w ciąże

blokady w stawach biodrowych

owrzodzenie jelita  grubego

nowotwory  związane z tkankami miękkimi obszaru miednicy

WSPÓLNIE przyjrzymy się i staniemy do uwolnienia blokad w tych obszarach i posłuchamy, co MÓWIĄ MIEDNICE poprzez swoje zaburzenia.

ZAPISAŁAŚ/ŁEŚ się…

Bez względu na twój osobisty powód, na który warsztat zaprowadzi CIĘ do więcej..

w wielu obszarach życia…

Ja kiedyś…

Posłuchałam w końcu mojej miednicy…

Miednicy ze zrostami w jajowodach, wieloletnim zapaleniem pęcherza…

Przesunięciami dysków w odcinku lędźwiowo-krzyżowym…

Diagnozą, że nigdy nie będę mieć dzieci.

Mam się dobrze i jestem mamą piątki niezwykłych ludzi.

Na jednodniowych warsztatach ze mną każda osoba ma swoje własne ustawienie.

Przyglądamy się aspektom budującym blokady w danym obszarze, jaki interesuje klienta, żeby te blokady rozpuścić i zniwelować.

Czasami niewiele można zrozumieć z ruchu, jaki pojawia się w pracy w grupie.

Ale nie o zrozumienie tutaj chodzi.

A o to, żeby ciało poznało nowy sposób reagowania, żeby układ nerwowy i zapisy, jakie nosimy, a jakie nam już nie służą, mogły ustąpić miejsca tym nowym.

Właściwym dla nas.

Pracuję z Państwem z dużą u ważnością na każdą osobę znajdującą się na sali, wypracowaną 15 latami szkoleń w zakresie tej i innych metod pracy z ludźmi i ponad 10 tysięcy klientów, jacy zaszczycili mnie swoim zaufaniem w drodze do większej swobody i wolności wewnętrznej w swoim życiu.

Ale mam też dużą u ważność na ruchy i mechanizmy, jakie pojawiają się w całej zebranej grupie, bo każda grupa i każdy temat niosą ze sobą inne dynamiki uwalniania.

Każdy na sali jest dla mnie ważny.

Każdy warsztat zaczynam od ćwiczeń w parach i podgrupach.

Ćwiczenia, jakie wprowadziłam wiele lat temu na grupach ćwiczeniowych, które organizowałam wtedy w kilku miastach w Polsce, na polecenie Gerharda Walpera, jednego z moich nauczycieli  w trakcie szkoły ustawień,

pięknie wprowadzają nawet nieznające tej metody pracy osoby, w świat odczuwania ciałem pracy ustawieniowej.

Dlatego nie musisz znać tej metody.

Odnajdziesz się na sali od pierwszych minut.

…i będziesz mogła/ mógł poczuć jak piękny to proces.

Do zobaczenia.

Iza Kopp-Pietrzak

ADRES:

Niebawem wstawimy adres warsztatu.

CZAS ORGANIZACYJNIE:

Warsztaty trwają dwa dni. Czas każdego dnia to start o 9.00 i koniec ok. 19.00. (wejście od 8.30) z 1-godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie) ok. 13.00.
Drugiego zaczynamy o 9.00, kończymy najpóźniej o 20.30.

INWESTYCJA: 1450 PLN
ZADATEK: 450 PLN

Miejsce rezerwuje zakup biletu pod opisem tego warsztatu. 
Wpłacana kwota jest bezzwrotna.
Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.
Nie posiadamy terminala.
Jeżeli nie udało Ci się zakupić biletu na to wydarzenia, napisz do nas na ogrodysukcesu@gmail.com. Dopiszemy Cię do listy rezerwowej, a kiedy jakieś miejsce się zwolni, poinformujemy Cię o tym mailowo.

WYSTAWIANIE FAKTUR:

W związku z przepisami skarbowymi, obowiązującymi od 1 stycznia 2020 r. w przypadku deklaracji chęci wystawienia faktury, klient zobowiązany jest do poinformowaniu o potrzebie wystawienia dla niego FV i przekazaniu danych, które mają zostać naniesione na fakturę W DNIU WARSZTATU, lub w dniu odbytej SESJI INDYWIDUALNEJ. Dane te należy przekazać drogą mailową wraz z DATĄ WARSZTATU I KWOTĄ JAKA MA SIĘ ZNALEŹĆ NA DOKUMENCIE. Osoby, które nie przekażą drogą mailową swoich danych w dniu wykonania usługi na adres: ogrodysukcesu@gmail.com nie otrzymają faktury VAT.

WAŻNE:

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00

ZAPISY:

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata opłaty rezerwacyjnej przez system zapisów na naszej stronie.
WPŁACANA OPŁATA REZERWACYJNA (450zl) JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając opłatę rezerwacyjną zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Kopp Ogrody Sukcesu. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Izabelę Kopp-Pietrzak prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Izabela Kopp Ogrody Sukcesu z siedzibą przy ul. 1 Maja 71 w Kątach Wrocławskich (Administrator). W celu: niezbędnym do wykonania umowy, której jestem stroną, na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO, ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jako realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być kontrahenci Administratora współpracujący przy realizacji umowy, której jestem stroną. Do moich danych mogą też mieć dostęp również podwykonawcy Administratora (podmioty przetwarzające), takie jak na przykład: firmy księgowe, audytorskie, kancelarie prawnicze.


WARUNKI UCZESTNICTWA W WARSZTACIE.

Osoby zapisane na Warsztat, które się spóźnia i nie poinformują nas najpóźniej do godziny rozpoczęcia warsztatu o spóźnieniu się, lub drogą mailową ogrodysukcesu@gmail.com, ewentualnie pod numer tel. 665 380 908 nie zostaną ustawione.

Uczestnictwo warsztatu należy potwierdzić 24h przed rozpoczęciem warsztatu. Jeśli nie otrzymamy potwierdzenia uczestnictwa w warsztacie, miejsce zarezerwowane straci swoja ważność, pomimo wpłacenia zadatku.© Zgodnie z Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U.2021.1062 t.j. z dnia 2021.06.14). o ochronie praw autorskich, materiały zawarte na stronie www.ogrodysukcesu.pl w całości są moją własnością. Przekazywane informacje mogą być wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z pracą własną, na podstawie informacji i materiałów uzyskanych na warsztacie/webinarze/medytacji oraz nie mogą być przeprowadzane szkolenia wewnętrzne ani zewnętrzne o charakterze zarobkowym.

Czas

7 (Czwartek) 08:30 - 8 (Piątek) 20:00

Miejsce

Dokładny adres wkrótce zostanie dodany.

Bilety

OPŁATA REZERWACYJNA.

Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata opłaty rezerwacyjnej. Jeśli wpłata opłaty rezerwacyjnej nie jest możliwa oznacza to, że na dany warsztat nie ma już miejsc.

Bilety nie są już dostępny w sprzedaży na to wydarzenie!

X