Scroll to top

Grudzień 2023

09Grudzień(Grudzień 9)08:3010(Grudzień 10)20:00Wyprzedane9-10 grudnia WARSZAWA | Seminarium dwudniowe - INTENCJA, RADOŚĆ I MÓJ SUKCES

Moc kobiety Kobiece-Zarabianie

Szczegóły wydarzenia

INTENCJA,

jest elementem, jaki zgłębiam od wielu lat na swojej drodze, a o której wpływie na codziennie życie nie nauczał mnie żaden z moich autorytetów czy nauczycieli.
W mojej pracy ze sobą i z klientami temat INTENCJI wypływał na wierzch już od 2009 roku kiedy po kolejnej mojej terapii tym razem w nurcie POP pokazało mi się, jak bardzo ma ona wpływ na każdy początek i zakończenia naszych działań. Tematem tym zajmowałam się tak często, że finalnie odkrył przede mną całe spektrum zależności i uwarunkowań działających na naszą podświadomość i życie.
Zebrałam te wszystkie spostrzeżenia w kolejnej mojej książce pt.: „INTENCJA” wydanej na łamach mojego wydawnictwa Ogrody Sukcesu, aby więcej osób mogło mieć do nich dostęp i móc z nimi pracować.
Jeżeli ktoś pisze, lub mówi o systemowym wpływie intencji na nasze życie i wybory, najpewniej czytał, lub pracował z tym aspektem u mnie.

POŁĄCZENIE INTENCJI I RADOŚCI.

To bardzo mocny zestaw, który kiedy znamy ich moc i potrafimy się w nim rozgościć i po nim poruszać powoduje otwarcie wielu dróg, których nie udałoby się nam otworzyć w inny sposób.

„PO OWOCACH ICH POZNACIE”.

To cytat z biblii (Mt. 7:15-20), który pięknie oddaje siłę działania INTENCJI.
W mojej pracy z ludźmi i w obszarze biznesu i relacji już w kilka sekund jestem w stanie określić, jaka była pierwotna, prawdziwa INTENCJA przyświecająca początkom konkretnych działań.
Intencja niespójna z założeniami końcowymi zawsze odbiera siły osobie, która ją podejmuje, ale też odetnie ją od sukcesu, jaki mogłaby osiągnąć gdyby ustanowienie intencji było właściwe.

DLA KOGO:

 • dla osób, którym cyklicznie nie udaje Ci się osiągnąć celów,
 • dla osób, które na końcu swoich działań docierają do strat, zamiast do zysków,
 • dla tych, które wchodząc w relacje partnerskie, tracą zawodowo i w aspekcie osobistym,
 • dla przedsiębiorców starających się wypłynąć na szersze wody,
 • dla osób starających się nieskutecznie od dawna założyć własną działalność,
 • dla tych, którzy są bliżej strat niż zysków na co dzień.

Z CZYM BĘDZIEMY PRACOWAĆ:

 • jak ustanawiać INTENCJĘ z RADOŚCIĄ, aby starczało nam sił do jej realizacji,
 • jak dotrzeć do pierwotnej prawdy o intencji,
 • jak to się ma do naszej relacji z mamą i z tatą, które są tutaj kluczowe,
 • jak obejść się ze stratami powstałymi po ustanowieniu niewłaściwych ZAŁOŻEŃ sprzed lat..,
 • z tym będziemy pracować przez te dwa dni razem w grupie.

TECHNIKI, JAKIMI BĘDZIEMY PRACOWAĆ:

 • ustawienia systemowe- każda zapisana osoba będzie miała swoje ustawienie własne,
 • ćwiczenia coachingu systemowego,
 • trans medytacyjny.

ADRES:

Niebawem wstawimy adres warsztatu.

CZAS ORGANIZACYJNIE:

Warsztaty trwają dwa dni. Czas każdego dnia to start o 9.00 i koniec ok. 19.00. (wejście od 8.30) z 1-godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie) ok. 13.00.
Drugiego zaczynamy o 9.00, kończymy najpóźniej o 20.30.

INWESTYCJA: 1450 PLN
ZADATEK: 450 PLN

Miejsce rezerwuje zakup biletu pod opisem tego warsztatu. 
Wpłacana kwota jest bezzwrotna.
Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.
Nie posiadamy terminala.
Jeżeli nie udało Ci się zakupić biletu na to wydarzenia, napisz do nas na ogrodysukcesu@gmail.com. Dopiszemy Cię do listy rezerwowej, a kiedy jakieś miejsce się zwolni, poinformujemy Cię o tym mailowo.

WYSTAWIANIE FAKTUR:

W związku z przepisami skarbowymi, obowiązującymi od 1 stycznia 2020 r. w przypadku deklaracji chęci wystawienia faktury, klient zobowiązany jest do poinformowaniu o potrzebie wystawienia dla niego FV i przekazaniu danych, które mają zostać naniesione na fakturę W DNIU WARSZTATU, lub w dniu odbytej SESJI INDYWIDUALNEJ. Dane te należy przekazać drogą mailową wraz z DATĄ WARSZTATU I KWOTĄ JAKA MA SIĘ ZNALEŹĆ NA DOKUMENCIE. Osoby, które nie przekażą drogą mailową swoich danych w dniu wykonania usługi na adres: ogrodysukcesu@gmail.com nie otrzymają faktury VAT.

WAŻNE:

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00

ZAPISY:

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata opłaty rezerwacyjnej przez system zapisów na naszej stronie.
WPŁACANA OPŁATA REZERWACYJNA (450zl) JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając opłatę rezerwacyjną zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Kopp Ogrody Sukcesu. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Izabelę Kopp-Pietrzak prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Izabela Kopp Ogrody Sukcesu z siedzibą przy ul. 1 Maja 71 w Kątach Wrocławskich (Administrator). W celu: niezbędnym do wykonania umowy, której jestem stroną, na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO, ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jako realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być kontrahenci Administratora współpracujący przy realizacji umowy, której jestem stroną. Do moich danych mogą też mieć dostęp również podwykonawcy Administratora (podmioty przetwarzające), takie jak na przykład: firmy księgowe, audytorskie, kancelarie prawnicze.


WARUNKI UCZESTNICTWA W WARSZTACIE.

Osoby zapisane na Warsztat, które się spóźnia i nie poinformują nas najpóźniej do godziny rozpoczęcia warsztatu o spóźnieniu się, lub drogą mailową ogrodysukcesu@gmail.com, ewentualnie pod numer tel. 665 380 908 nie zostaną ustawione.

Uczestnictwo warsztatu należy potwierdzić 24h przed rozpoczęciem warsztatu. Jeśli nie otrzymamy potwierdzenia uczestnictwa w warsztacie, miejsce zarezerwowane straci swoja ważność, pomimo wpłacenia zadatku.© Zgodnie z Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U.2021.1062 t.j. z dnia 2021.06.14). o ochronie praw autorskich, materiały zawarte na stronie www.ogrodysukcesu.pl w całości są moją własnością. Przekazywane informacje mogą być wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z pracą własną, na podstawie informacji i materiałów uzyskanych na warsztacie/webinarze/medytacji oraz nie mogą być przeprowadzane szkolenia wewnętrzne ani zewnętrzne o charakterze zarobkowym.

Czas

9 (Sobota) 08:30 - 10 (Niedziela) 20:00

Miejsce

Dokładny adres wkrótce zostanie dodany.

Bilety

OPŁATA REZERWACYJNA.

Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata opłaty rezerwacyjnej. Jeśli wpłata opłaty rezerwacyjnej nie jest możliwa oznacza to, że na dany warsztat nie ma już miejsc.

Bilety nie są już dostępny w sprzedaży na to wydarzenie!

X