fbpx
Scroll to top
en pl

Lipiec 2020

11Lipiec09:0021:00Wyprzedane11 lipca SZCZECIN | Warsztat ustawień - Moja udana relacja partnerska

Szczegóły wydarzenia

Potrzeba tworzenia relacji z innymi ludźmi, a w szczególności z kimś, z kim możemy dzielić nasze życie codziennie w relacji partnerskiej jest najgłębszą i najważniejszą potrzebą człowieka.

Wielu pracujących z ludźmi psychologów i psychoterapeutów zauważyło te zależności w trakcie badań z tysiącami swoich klientów.
Zauważył to też Bert Hellinger, który stworzył ustawienia z wielu nurtów pracy innych terapeutów, pracujących z ludźmi. Między innymi Virginii Satir, wieloletniej terapeutki rodzin.

Wiele zależności jakie zebrał, dotyczą zapisanych w podświadomości programów na szczęście.
I ku zaskoczeniu wielu, nasze głębokie szczęście jest zazwyczaj tym co łączy nas z naszymi rodami i ich historiami, nawet kiedy zabiera od naszego szczęścia osobistego.

Jak wiele staje na drodze relacjom partnerskim wie każdy dorosły człowiek,
który choćby raz próbował stworzyć relację z drugim człowiekiem.

Miałam na swojej drodze zawodowej wielu klientów, którzy nigdy nie byli w relacji partnerskiej.
Nigdy nie zaznali bliskości kogoś z kim mogliby stworzyć życie i rodzinę.
Z kim mogliby budzić się rano i dla kogo, mogliby zrobić śniadanie w wolny dzień.
O kogo mogliby zadbać i podzielić się z nim, albo z nią swoimi sukcesami, pięknem spotykanego świata i radością tego co się im udaje.
Cieszyć ze wspólnych dzieci.
Patrzeć jak dorastają.
Jak odnoszą sukcesy.
To ogromny dramat setek tysięcy ludzi dzisiaj na całym świecie.

Miałam także tysiące takich którzy żyją ze sobą na co dzień, ale nie umieją się już, po wielu latach trudnych sytuacji na siebie otwierać.
Znaleźć wspólnego języka komunikacji.
Z pozamykanymi sercami, żyją razem, ale osobno.
Nie umiejący też odejść, w strachu przed życiem w samotności i przed mozołem budowania kolejnej relacji, która też może się nie udać.
Może ty tak masz.

RELACJE PARTNERSKIE

Rządzą się swoimi prawami.
Jeżeli patrzyłaś, patrzyłeś na toczących wojnę rodziców, dziadków.
Na zdrady, ból rozstań, byłaś/łeś wplątywany w trudne sytuacje między rodzicami jako broń obosieczna, będzie Ci trudno czasem nawet wybrać spośród tłumów kogoś, kto mógłby być kandydatem na partnera dla Ciebie.

Jeżeli w końcu sama/ sam masz za sobą swoje bolesne doświadczenia na tym polu, też będzie Ci trudno zaufać, otworzyć serce i pójść w tym obszarze życia prostą, przynoszącą szczęście ścieżką.

NA WARSZTACIE: “MOJA UDANA RELACJA PARTNERSKA”,

będziemy szukać programów jakie pracują w Tobie i innych uczestnikach na sali, zabierających Cię raz za razem w ból rozstań, niepowodzeń i bolesną rozłąkę.
Będziemy oglądać w każdym kolejnym ustawieniu jakie mogą być przyczyny dystansu i murów budowanych między ludźmi, żeby je pożegnać i zrobić miejsce na otwartość serca i zaufanie.

Będziemy wracać do pamięci twojego ciała, serca, mózgu i fizjologii, żeby przyjrzeć się zakończonym boleśnie relacjom twoim i twojej rodziny.
Niedożytym żalom i rozpaczy, aby one mogły na zawsze w Tobie znaleźć ukojenie.

PRACA W GRUPIE MA SZCZEGÓLNĄ MOC.

W grupie działa intencja wszystkich osób, chcących pracować z podobnym tematem i ta intencja wzmacnia zmiany u innych osób.
A ukierunkowanie podświadomości wielogodzinnym procesem zmiany wskazuje jej jakie drogi powinna wybierać, żeby twoje życie mogło zacząć wyglądać i przebiegać inaczej niż do tej pory.

Do zobaczenia.
Szczęście czeka na Ciebie bliżej ni z myślisz.

ADRES:

Stary Dworzec Szczecin Turzyn
Ul. Bolesława Krzywoustego 34/1-2
70-316 Szczecin

CZAS ORGANIZACYJNIE:

Warsztaty trwają od godziny 9.00 do ok. 20.00 (wejście od 8.30) z 1,5 godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie) ok. 13.30.

INWESTYCJA: 

650 pln (z ustawieniem własnym)
550 pln (obserwator – bez ustawienia własnego). Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztacie jako obserwator prosimy o kontakt mailowy ogrodysukcesu@gmail.com.

W związku z waszymi pytaniami o różnice w cenie wyjaśniamy, że osoby przepisane z listy, na którą zapisałi się uczestnicy z warsztatu odwołanego przez koronawirusa, uiszczają poprzednią wysokość opłaty 550 zł, osoby nowo zapisane płacą 650 zł bo taka cena obowiązuje od czerwca za warsztaty jednodniowe.

FAKTURY:

W związku z nowymi przepisami podatkowo-skarbowymi, wprowadzonymi na początku roku 2020, potrzebę wystawienia faktury należy zgłosić przed dokonaniem opłaty. Do faktur wystawianych po dokonaniu opłaty, bez zgłoszenia wcześniej potrzeby jej wystawienia, doliczony będzie VAT 23%.

WAŻNE:

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00

ZAPISY:

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zadatku przez system zapisów na naszej stronie.
WPŁACANY ZADATEK (100zl) JEST BEZZWROTNY i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając zadatek zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Kopp Ogrody Sukcesu. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.

*Zapisanie się na warsztat  i udostępnienie swoich danych osobowych jest  dla mnie jednoznaczne ze zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Izabela Kopp Ogrody Sukcesu z siedzibą w Kątach Wrocławskich przy ul.Polnej 8/2 woj. Dolnośląskiego. Dlatego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stronie www.ogrodysukcesu.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)

Czas

(Sobota) 09:00 - 21:00

Miejsce

Stary Dworzec Szczecin Turzyn

Bilety

ZADATEK

Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata zadatku. Jeśli wpłata zadatku nie jest możliwa oznacza to, że na dany warsztat nie ma już miejsc.

Bilety nie są już dostępny w sprzedaży na to wydarzenie!

X