fbpx
Scroll to top
en pl

Październik 2019

11PaździernikCałodnioweWydarzenie zakończone11 października Rzeszów - Warsztat Ustawień | FINANSE, KREDYTY, SPADKI, DZIEDZICZENIA

Szczegóły wydarzenia

Warsztat ustawień hellingerowskich
Finanse, kredyty, spadki, dziedziczenia

TEMATYKA

 • Dzisiejszy świat oferuje wiele możliwości działań finansowych.
 • Korzystamy z nich wszyscy, mniej lub bardziej.
 • Pieniądze niosą ze sobą oprócz wartości finansowej też konkretny ciężar i wiadomość o sposobie ich zarobienia…
 • O tym, ile i kto musiał na nie zapracować…
 • z czego zrezygnować, a do czego stanąć zdobywając je.
 • Na warsztacie będziemy dotykać tych elementów.
 • Oglądać, jak udaje się dziedziczenie, kiedy mamy, a kiedy nie mamy siły brać kredytów…
 • Jakie rozwiązania powinny nam towarzyszyć przy rozwoju firmy, gdy planujemy inwestycje.
 • Jakie spadki osłabiają, a jakie wzmacniają.
 • Które darowizny są możliwe do udźwignięcia, a które są ponad siły obdarowanego.
 • Posłuchamy pieniędzy i podpowiedzi jakie nam przynoszą…
 • Żebyście mogli w ruchach dotyczących finansów poczuć się swobodniej, prawdziwiej i lżej.

KILKA SŁÓW ODE MNIE

Ustawienia w piękny sposób prowadzą do wielu zależności, które nas blokują, albo odblokowują w dopływie do naszej obfitości i otwieraniu się na nasz własny SUKCES.

Na moim warsztacie dowiesz się gdzie są twoje blokady i będziesz miała/miał szansę poczuć w ciele i głębiej w sobie jaki jest twój kierunek w rozwoju zawodowym i finansowym… najpierw w krótkich ćwiczeniach w parach, potem w ustawieniach innych osób i swoim własnym…

DLACZEGO U MNIE

Pierwszy raz w życiu zarobiłam pieniądze wieku 7 lat i to był najpiękniejszy moment w moim dzieciństwie jaki świadomie pamiętam… Kochałam tańczyć, łazić po drzewach, po lesie, który miałam koło domu… ale ten moment sprawczości, wykonania jakiejś czynności pełnej pasji wypływającej ze mnie, za którą dostałam nagrodę w postaci kilku złotych był dla mnie przełomowy.
Potem, kiedy tylko mogłam znajdowałam sobie zajęcie, żeby móc dzięki niemu zarabiać swoje, własne pieniądze. Jeszcze na studiach Architektury Krajobrazu sama w dwa dni wymyśliłam, zaplanowałam i znalazłam pierwszych klientów do mojej wielkiej miłości, jaką było projektowanie i realizacja założeń ogrodowych… I przez kilka lat zajmowałam się tym najlepiej jak umiałam, prowadząc też swój własny program o tej tematyce w radio Bogoria. A przez moje kosztorysy przewijały się kilku zerowe sumy, którymi musiałam zarządzić.
Zauważyłam wtedy, że prawami planowania wydatków i inwestycji kierują dokładnie te same prawa, co w planowaniu wydatków domowych. Potem w szkole ustawień przy Instytucie w Taunusie wiele mechanizmów jakie odkryto dla mnie systemowo, było dla mnie zupełnie oczywistych z powodu moich własnych doświadczeń na tym polu.

Nigdy nie czekałam na to, aż coś dostanę. Zawsze wychodziłam do Świata po swoje i starałam się też dać od siebie najlepszą jakość, żeby dostać coś w zamian.
Mam za sobą drogę przez kilka firm handlowych, własną działalność, korporację z sukcesami od pierwszego dnia pracy na skalę ogólnopolską, ale mam też wiele trudnych lekcji, porażek i wniosków,  które pozwalały mi uczyć się siebie w tym obszarze na nowo… i na nowo.. dalej idąc i znajdując najwłaściwsze rozwiązania.

I na końcu jest ok 4 tysięcy klientów warsztatowo i indywidualnie w pracy ustawieniami i coachingiem systemowym, przez ostatnie 5 lat. Bardzo intensywny zawodowo czas.
I TEN WARSZTAT jest efektem wielu poziomów mojej pracy z tematyką zarabiania pieniędzy, otwierania się na nie i na obfitość, blokad na jakie po drodze napotykamy, ale przede wszystkim tego…
CO MOŻEMY ZROBIĆ ŻEBY SIĘ OTWORZYĆ NA WIĘCEJ NA TYM POLU…

…może to czas dla Ciebie na zmianę ku więcej…
…zawodowo…
…finansowo….
…biznesowo…

Na jednodniowych warsztatach ze mną każda osoba ma swoje własne ustawienie.
Przyglądamy się aspektom budującym blokady w danym obszarze jaki interesuje klienta, żeby te blokady rozpuścić i zniwelować.
Czasami niewiele można zrozumieć z ruchu, jaki pojawia się w pracy w grupie.
Ale nie o zrozumienie tutaj chodzi.
A o to żeby ciało poznało nowy sposób reagowania, żeby układ nerwowy i zapisy jakie nosimy, a jakie nam już nie służą, mogły ustąpić miejsca tym nowym.
Właściwym dla nas.
Pracuję z państwem z dużą u ważnością na każdą osobę znajdującą się na sali, wypracowaną 15 latami szkoleń w zakresie tej i innych metod pracy z ludźmi i ponad 10 tysięcy klientów, jacy zaszczycili mnie swoim zaufaniem w drodze do większej swobody i wolności wewnętrznej w swoim życiu.
Ale mam też dużą u ważność na ruchy i mechanizmy jakie pojawiają się w całej zebranej grupie, bo każda grupa i każdy temat niosą ze sobą inne dynamiki uwalniania.
Każdy na sali jest dla mnie ważny.
Każdy warsztat zaczynam od ćwiczeń w parach i podgrupach.
Ćwiczenia jakie wprowadziłam wiele lat temu na grupach ćwiczeniowych, które organizowałam wtedy w kilku miastach w Polsce, na polecenie Gerharda Walpera, jednego z moich nauczycieli  w trakcie szkoły ustawień, pięknie wprowadzają nawet nieznające tej metody pracy osoby, w świat odczuwania ciałem pracy ustawieniowej.
Dlatego nie musisz znać tej metody.
Odnajdziesz się na sali od pierwszych minut.
…i będziesz mogła/ mógł poczuć jak piękny to proces.

Do zobaczenia
Iza Czarko-Wasiutycz

 

ADRES: 

Hotel Metropolitan
ul. Juliusza Słowackiego 16
35-060 Rzeszów
https://goo.gl/maps/9Fg1JnCFNbT2

CZAS ORGANIZACYJNIE:

Warsztaty trwają od 9.00- ok. 20.00 (zapraszam od 8.30)
z 1,5 godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie) ok. 13.30.

INWESTYCJA: 550 pln

WAŻNE:

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00

ZAPISY:

Wpłata zaliczki w kwocie 100 zł przez system zapisów na stronie www.
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
WPŁACANA ZALICZKA JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając zaliczkę zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Iza Kopp – Ogrody Sukcesu.

***

*Zapisanie się na warsztat  i udostępnienie swoich danych osobowych jest  dla mnie jednoznaczne ze zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Iza Kopp – Ogrody Sukcesu z siedzibą w Kątach Wrocławskich przy ul.Polnej 8/2 woj. Dolnośląskiego. Dlatego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stronie www.ogrodysukcesu.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)

Czas

Całodniowe (Piątek)

Miejsce

Hotel Metropolitan

ul. Juliusza Słowackiego 16 | 35-060 Rzeszów

Bilety

ZALICZKA

Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata zaliczki. Jeśli wpłata zaliczki nie jest możliwa oznacza to, że na dany warsztat nie ma już miejsc.

Bilety nie są już dostępny w sprzedaży na to wydarzenie!

X