Scroll to top
en pl

Marzec 2021

25MarzecCałodniowe2825-28 marca Jaworowy Dom | Warsztat Wyjazdowy - Moc Kobiety

Szczegóły wydarzenia

WITAJ

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na ten warsztat, który jest efektem 3 lat mojej pracy z setkami kobiet, ale przede wszystkim 18 lat pracy mnie samej.. ze mną samą.. Przez ostatnie lata spotykam dziesiątki kobiet miesięcznie i zaobserwowałam wiele prawidłowości, jakimi kobiety się kierują i jakie je prowadzą…
czemu jednym się udaje, a innym jeszcze nie…
Jak to jest pozwolić sobie na sukces o obliczu kobiety…
jak ma się do tego relacja ze sobą, mamą, tatą, partnerem i bliskimi…
jako kobieta… jak ma się do tego kontakt z agresją i budowanie granic…
…wiem to też jako…
córka..
siostra..
partnerka..
kochanka..
mama..
przedsiębiorca..
trener..
zwykły człowiek..
KOBIETA zupełnie inaczej wychodzi do przestrzeni w relacji niż mężczyźni, inaczej analizuje świat, inaczej pracuje i inaczej zarabia pieniądze… stara się o potomstwo i je wychowuje…
Nie lepiej… a inaczej…
I na tę inność popatrzymy, pozwalając sobie w pełni na siebie…

Wyobraź sobie, że w miejscu pachnącym palonym w kominku drewnem, docierasz do swojej
RADOŚCI…
SWOBODY W CIELE I EMOCJACH…
SIŁY DO DZIAŁANIA…
UWALNIASZ BLOKADY…
BUDUJESZ NA NOWO GRANICE…
…I OTWARCIE NA ŚWIAT…
ZNAJDUJESZ SWOJĄ PRZESTRZEŃ ZAWODOWĄ I ŻEGNASZ TO, CO STARE…
jak…
…pracować będziemy technikami..
– coachingu systemowego
– ustawień systemowych
– elementami SE (somatic expierence)
– ruchem, tańcem
– z muzyką
– transem
– kolorem
– odblokowywaniem oddechu
– zapachem

poruszymy wszystkie zmysły…

…każdy dzień zaczniemy pracą z ciałem uwalniając blokady i traumy zapisane w ciele…

Masz pełną moc żeby sięgać po swoje SZCZĘŚCIE jako kobieta…
wiem to, bo sama ją w sobie odkryłam i dalej odkrywam na nowo… dzień po dniu…
do tej mocy będziesz mogła dotrzeć w ciągu tych dwóch dni… w obszarze, jaki jest dla Ciebie najważniejszy..
– może to emocje
– może relacje
– może biznes
– może finanse
– może seksualność

PREZENTEM dla uczestniczek jest wspaniałe wegetariańskie jedzenie…
Również w trakcie najbliższego warsztatu zajmą się Wami oprócz mnie jeszcze trzy niezwykłe kobiety.
Marlena Mazij – refleksolog, Agnieszka Garsztka – masażysta i Aneta Klamka – instruktor i trener jogi
i pilatesu.

Będziecie mogły wybrać która z pań zajmie się Wami w przerwach,
pomóc rozprężyć te napięcia, które będą uwalniały się z Was w trakcie warsztatu.
A ciepła i otwarta w przecudowny sposób na ludzi Iza, poprowadzi poranny rozruch…
I pokaże Wam jak na co dzień zaopiekować się swoim ciałem uwalniając gromadzące się codziennie napięcia w pasie miednicy i innych zbierających dużo napięć miejscach w ciele.

Marlena Mazij

refleksolog, konsultant psychobiologii
Od 2014 roku rozpoczęłam “pracę z ciałem” poprzez wykonywanie masażu ajurwedyjskiego, bańką chińską ogniową i innych. Uczestniczyłam w wielu warsztatach pogłębiających wiedzę z zakresu ciała, energii i ducha. W 2015 roku ukończyłam nauki bioenergoterapii. Od 2016 do 2018 roku uczyłam się w Instytucie Temprana w Warszawie, gdzie prowadzone są szkolenia z refleksologii według metody Lone Sorensen (sorensensistem TM). W tym okresie odebrałam dyplomy z refleksologii twarzy, rąk, stóp, tybetańskiej refleksologii głowy i karku oraz japońskiego liftingu twarzy. W 2018 roku rozpoczęłam stacjonarną Akademię Psychobiologii u dr Marzanny Radziszewskiej- Konopka, którą ukończyłam w marcu 2019 roku.

Opis pracy
Od 2016 roku pracując z ciałem korzystam głównie z metod refleksologii sorensensistem TM oraz terapii bańkami chińskimi ogniowymi. Wybór technik pracy lub ich kombinacji dobieram indywidualnie w zależności od potrzeb. Ze względu na świadomość, że to co się dzieje w naszym ciele jest odzwierciedleniem naszych emocji, pracę z ciałem łączę również z wiedzą z psychobiologii.

Agnieszka Garsztka

Od 2010 roku zajmuję się “pracą z ciałem”. Techniki jakie stosuję są nauką i doświadczeniem wielu lat praktyki. Ukończyłam szereg szkoleń, kursów z masaży, m.in. hawajskie, ajurwedyjskie, tajskie, balijskie, marokańskie i inne. pogłębiając w ten sposób swoją świadomość. Od kilku lat czynnie uczestniczę w warsztatach dotyczących pracy z ciałem i emocjami pod okiem doświadczonych nauczycieli z różnych stron świata.  W 2017 roku ukończyłam kilkuletnią praktykę hawajskiego masażu świątynnego Lomi Lomi Nui. Jestem nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana, świątynnego masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui, praktykiem certyfikowanym przez Aloha International, Hawaii (Kumu Susan Pa’iniu Floyd). Zgłębiam również hawajskie tajniki filozofii Huny, oraz praktyki Ho’ oponopono (dr.Maka’alaYates).
Zdobyte doświadczenia stosuje w autorskiej sesji masażu La’a kea ( światło miłości).
Moją pasją jest taniec, tańczę od kiedy pamiętam, teraz łączę to z medytacją w ruchu, jako spontaniczne wyrażanie siebie, swojego wnętrza, emocji.
Od 2015 roku jestem nauczycielem Jogi dla dzieci i młodzieży.
Na co dzień kobietą ciekawą świata, żyjącą w zgodzie z rytmami natury, kochającą życie i ludzi.

Opis pracy.
W trakcie warsztatu “Moc Kobiety” będę wspierać rozluźnianie Waszego ciała. Otulę Was bezwarunkowym uważnym, świadomym dotykiem masując głowę, twarz, szyję, okolice karku. Są to miejsca w którym nagromadzone napięcia nie wspierają.
W uważnym dotyku będziemy rozpuszczać to, co jest już gotowe odpuścić z ciała, emocji…
Będę dla Was obecna.
Więcej o mnie znajdziesz na www.maitri-institute.pl

Aneta Klamka

Mgr wychowania fizycznego, nauczyciel jogi akademickiej, ukończyłam podyplomowe studia Relaksacji i jogi, instruktor fitness, instruktor: stretching, zdrowy kręgosłup, gimnastyka korekcyjna, pilates, Trener personalny osób starszych, instruktor kinezygerontoprofilktyki. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę na warsztatach i szkoleniach rozwoju osobistego, rozwijam swój warsztat w zakresie nowych form fitnessu i jogi.

Prowadzę własne autorskie warsztaty jogi, gdzie uczę jak podnieść komfort swojego życia, jak dbać o siebie, aby czuć się dobrze – weekendowe, tygodniowe, wczasy oczyszczająco- odchudzająco-zdrowotne nad morzem, joga w górach z pieszymi wędrówkami, w całej Polsce. Jestem praktykiem SBF, prowadzę indywidualne sesje.

Na moich zajęciach zawracam uwagę na dokładność i naukę świadomości swojego ciała, ponieważ w wykonywanie ćwiczeń chodzi o jakość a nie ilość, tylko wtedy są efekty. Wprowadzam dużo ćwiczeń korekcyjnych i wielką radość sprawia mi jak moi uczestnicy po pewnym czasie uczestniczenia w zajęciach stwierdzają, że nie pamiętają już bólów pleców, które wcześniej ich dręczyły. Prowadzę relaksacje z wizualizacją,techniki oddechowe, oczyszczające, jogę twarzy, jogą śmiechu.

Moje warsztaty uczą Cię jak zadbać o siebie pod każdym względem, jak poznać siebie, zaakceptować i przyjąć. Na wyjazdach wypełniasz się spokojem i harmonią, które zostają w Tobie na zawsze gdy zaspokajasz swoje potrzeby.
Moim celem w prowadzeniu zajęć jest aby zaszczepić i wyrobić w każdej osobie dbałość o siebie, o swoje ciało. Aby ruch był dla nich przyjemnością, lekiem na stres, ukojeniem dla ciała, sposobem na bycie zdrowym i szczęśliwym.

MIEJSCE:

Jaworowy Dom
Jawor 12a
56-330 Jawor
https://goo.gl/maps/aCS9egJaLF82

CZAS:

ZACZYNAMY 25 marca obiadem o godz. 13.00 i kończymy 28 marca o 17.00. Reszta planu zależna jest od potrzeb całej grupy i ustalana jest na bieżąco co rano przeze mnie i osoby współprowadzące warsztat. Codziennie o godzinie 8.00 jest joga z elementami pilatesu. Godziny posiłków są stałe. 9.00 – śniadanie, 13.30 – obiad, 18.00 – kolacja
Jeżeli zdecydujesz się na udział postaraj się być punktualnie…
DOJAZD WE WŁASNYM ZAKRESIE…

INWESTYCJA CAŁOŚCIOWA: 2750 PLN

ZADATEK W WYSOKOŚCI 750 PLN PROSIMY WPŁACIĆ NA PONIŻSZE KONTO:

NUMER KONTA BANKOWEGO DLA WPŁAT Z KONT POLSKICH:
54 1140 2004 0000 3402 7662 0594

NUMER KONTA BANKOWEGO DLA WPŁAT Z KONT ZAGRANICZNYCH:
Numer konta/IBAN:
PL54 1140 2004 0000 3402 7662 0594
Kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
Iza Kopp
UL. I MAJA 71
55-080 KĄTY WROCŁAWSKIE
POLSKA

Tytuł przelewu: MOC KOBIETY 2021

Wymogiem jest przesłanie potwierdzenie przelewu na adres email: organizacja@ogrodysukcesu.pl

FAKTURY:

W związku z nowymi przepisami podatkowo-skarbowymi, wprowadzonymi na początku roku 2020, potrzebę wystawienia faktury należy zgłosić przed dokonaniem opłaty.
Do faktur wystawianych po dokonaniu opłaty, bez zgłoszenia wcześniej potrzeby jej wystawienia, doliczony będzie VAT 23%.

Cena zawiera:
– warsztat

– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie wegetariańskie
– sesja z refleksologiem
– materiały

Do zobaczenia…
serdeczności
Iza Kopp

WPŁACANY ZADATEK JEST BEZZWROTNY i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając zadatek zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy Iza Kopp Ogrody Sukcesu.

Na warsztacie obowiązuje dieta wegetariańska. Wprowadzenie jakichkolwiek zmian w diecie nie jest możliwe. Jeżeli jesteś na szczególnej diecie, musisz zapewnić ją sobie sama.

*Zapisanie się na warsztat  i udostępnienie swoich danych osobowych jest  dla mnie jednoznaczne ze zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Iza Kopp Ogrody Sukcesu z siedzibą w Kątach Wrocławskich przy ul. Polnej 8/2 woj. Dolnośląskiego. Dlatego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stronie www.ogrodysukcesu.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)

Czas

Marzec 25 (Czwartek) - 28 (Niedziela)

Miejsce

Jaworowy Dom

Jawor 12 a

X