fbpx
Scroll to top
en pl

Lipiec 2020

05Lipiec09:0021:00Wyprzedane5 lipca SOPOT | Warsztat ustawień - Moja nowa jakość zawodowa i finansowa

Szczegóły wydarzenia

TEMATYKA:

  • Praca z zastojami w finansach,
  • Otwarcie na obfitość,
  • Zastoje w prowadzeniu działalności,
  • Straty w biznesie,
  • Straty finansowe rodzinnie,
  • Spadki,
  • Spory finansowe na poziomie organizacji,
  • Uwikłania finansowe,
  • I inne…

KILKA SŁÓW ODE MNIE

Ustawienia w piękny sposób prowadzą do wielu zależności, które nas blokują, albo odblokowują w dopływie do naszej obfitości i otwieraniu się na nasz własny SUKCES. Na moim warsztacie dowiesz się gdzie są twoje blokady i będziesz miała/miał szansę poczuć w ciele i głębiej w sobie jaki jest twój kierunek w rozwoju zawodowym i finansowym… najpierw w krótkich ćwiczeniach w parach, potem w ustawieniach innych osób i swoim własnym…

DLACZEGO U MNIE

Pierwszy raz w życiu zarobiłam pieniądze wieku 7 lat i to był najpiękniejszy moment w moim dzieciństwie jaki świadomie pamiętam… Kochałam tańczyć, łazić po drzewach, po lesie, który miałam koło domu… ale ten moment sprawczości, wykonania jakiejś czynności pełnej pasji wypływającej ze mnie, za którą dostałam nagrodę w postaci kilku złotych był dla mnie przełomowy. Potem, kiedy tylko mogłam znajdowałam sobie zajęcie, żeby móc dzięki niemu zarabiać swoje, własne pieniądze. Jeszcze na studiach Architektury Krajobrazu sama w dwa dni wymyśliłam, zaplanowałam i znalazłam pierwszych klientów do mojej wielkiej miłości, jaką było projektowanie i realizacja założeń ogrodowych… I przez kilka lat zajmowałam się tym najlepiej jak umiałam, prowadząc też swój własny program o tej tematyce w radio Bogoria. A przez moje kosztorysy przewijały się kilku zerowe sumy, którymi musiałam zarządzić.

Zauważyłam wtedy, że prawami planowania wydatków i inwestycji kierują dokładnie te same prawa, co w planowaniu wydatków domowych. Potem w szkole ustawień przy Instytucie w Taunusie wiele mechanizmów jakie odkryto dla mnie systemowo, było dla mnie zupełnie oczywistych z powodu moich własnych doświadczeń na tym polu. Nigdy nie czekałam na to, aż coś dostanę. Zawsze wychodziłam do Świata po swoje i starałam się
też dać od siebie najlepszą jakość, żeby dostać coś w zamian. Mam za sobą drogę przez kilka firm handlowych, własną działalność, korporację z sukcesami od pierwszego dnia pracy na skalę ogólnopolską, ale mam też wiele trudnych lekcji, porażek i wniosków, które pozwalały mi uczyć się siebie w tym obszarze na nowo… i na nowo.. dalej idąc i znajdując najwłaściwsze rozwiązania.
I na końcu jest ok 4 tysięcy klientów warsztatowo i indywidualnie w pracy ustawieniami i coachingiem systemowym, przez ostatnie 5 lat. Bardzo intensywny zawodowo czas.
I TEN WARSZTAT jest efektem wielu poziomów mojej pracy z tematyką zarabiania pieniędzy, otwierania się na nie i na obfitość, blokad na jakie po drodze napotykamy, ale przede wszystkim tego…

CO MOŻEMY ZROBIĆ ŻEBY SIĘ OTWORZYĆ NA WIĘCEJ NA TYM POLU…

…Może to czas dla Ciebie na zmianę ku więcej…
…Zawodowo…
…Finansowo….
…Biznesowo…

ADRES:

Hotel Sopot
ul. J.J. Haffnera 88
81-715 Sopot

CZAS ORGANIZACYJNIE:

Warsztaty trwają od godziny 9.00 do ok. 20.00 (wejście od 8.30) z 1,5 godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie) ok. 13.30.

INWESTYCJA: 650 PLN

W związku z waszymi pytaniami o różnice w cenie wyjaśniamy, że osoby przepisane z listy, na którą zapisałi się uczestnicy z warsztatu odwołanego przez koronawirusa, uiszczają poprzednią wysokość opłaty 550 zł, osoby nowo zapisane płacą 650 zł bo taka cena obowiązuje od czerwca za warsztaty jednodniowe.

FAKTURY:

W związku z nowymi przepisami podatkowo-skarbowymi, wprowadzonymi na początku roku 2020, potrzebę wystawienia faktury należy zgłosić przed dokonaniem opłaty. Do faktur wystawianych po dokonaniu opłaty, bez zgłoszenia wcześniej potrzeby jej wystawienia, doliczony będzie VAT 23%.

WAŻNE:

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00

ZAPISY:

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zadatku przez system zapisów na naszej stronie.
WPŁACANY ZADATEK (100zl) JEST BEZZWROTNY i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając zadatek zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Kopp Ogrody Sukcesu. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.

*Zapisanie się na warsztat  i udostępnienie swoich danych osobowych jest  dla mnie jednoznaczne ze zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Izabela Kopp Ogrody Sukcesu z siedzibą w Kątach Wrocławskich przy ul.Polnej 8/2 woj. Dolnośląskiego. Dlatego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stronie www.ogrodysukcesu.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)

Czas

(Niedziela) 09:00 - 21:00

Miejsce

HOTEL SOPOT

Jana Jerzego Haffnera 88

Bilety

ZADATEK

Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata zadatku. Jeśli wpłata zadatku nie jest możliwa oznacza to, że na dany warsztat nie ma już miejsc.

Bilety nie są już dostępny w sprzedaży na to wydarzenie!

X