Scroll to top
pl

Lipiec 2022

07Lipiec08:3020:00Wyprzedane7 lipca SOPOT | Warsztat ustawień - Wracam na swoje miejsce zawodowo i finansowo NOWOŚĆ!

Szczegóły wydarzenia

MAMO, TATO wracam na miejsce dziecka.

DZIECKO.

Jest zawsze z mamy i taty.
Zawsze.
Z wielu różnych powodów dziecko wewnętrznie zajmuje miejsce innych osób w rodzie.
Wypełnia puste miejsca po nienarodzonych dzieciach.
Poronionych, albo abortowanych.

Staje na miejscu taty dla mamy, kiedy tata odchodzi fizycznie, albo tylko wewnętrznie od mamy.
Zajmuje miejsce mamy dla ojca, kiedy w ich relacji pojawiają się kryzysy.
Ratuje relację rodziców w której jedno z nich sercem zostało przy swojej pierwszej miłości, pierwszym mężu, czy żonie, zastępując ją, albo jego.
Stara się stać się tatą, albo mamą dla rodziców kiedy ich im zabrakło.

DOROSŁE ŻYCIE.

Zaczyna się od stanięcia w pełni na miejscu dziecka.
Od zatrzymania się w ruchu ratowania rodziców.
Bycia dla nich wybawicielem, opiekunem, czyli ich rodzicem.

Stanięcie do pełni SUKCESU finansowego,
stworzenie relacji partnerskiej z wymianą po połowie w obie strony,
wzięcie odpowiedzialności za swoje decyzje, bez przerzucania jej na zewnątrz na innych i okoliczności towarzyszące,
zaczyna się od tego ruchu.

NIE ISTNIEJĄ LUDZIE WOLNI OD STAWANIA NA NIE SWOIM MIEJSCU.

Podążanie wewnętrznie za systemowym przypominaniem o zapomnianych, albo wypartych osobach z naszego rodu towarzyszy wszystkim.
Jest jednym z elementów naszego zespalania się ze wspólnotą jaką jest rodzina.
Nasze pierwsze środowisko w jakim się rodzimy.
I aby jak najlepiej do tego środowiska móc się przystosować, zasymilować z nim stajemy się jego częścią, zupełnie podświadomie zestrajając ze wszystkim co do niego przynależy.
Ze wszystkimi zasobami i brakami.

Jako dzieci uczymy się, że to co w naszym środowisku zastajemy jest jedynym właściwym światem.
W miarę wzrastania i odpępniania się od mamy i tego środowiska nasza jaźń, umysł, serce i dusza zaczynają wykraczać poza ramy i tych zastanych w nim zasobów i ograniczeń, i blokad.
Zaczynamy obserwować świat, ludzi i doświadczać, że są inne rozwiązania, wyjścia, horyzonty, możliwości niż te których nauczyliśmy się w naszej przestrzeni pochodzenia.

MOMENT ODPĘPNIENIA.

Przychodzi stopniowo.
Najpierw to moment odstawienia dziecka od piersi i intensywny rozwój układu nerwowego kiedy dziecko się pionizuje w okolicy roku ,do półtora roku życia.
Potem przychodzi kolejny etap 5 do 7 lat, kiedy dziecko wychodzi do świata.
Kolejny to dojrzewanie i szukanie swojego oderwanego od domu rodzinnego miejsca na Ziemi.
Kolejny to założenie rodziny.
Na każdym z nich dziecko staje coraz bardziej na swoim miejscu.
Coraz bardziej zostawia nie swoje programy działania w świecie przy rodzicach.
Przy mamie.

Kiedy te pośrednie momenty przejścia nie udawały się z jakiegokolwiek powodu,
bo dziecko nie mogło sobie pozwolić zostawić mamę, albo tatę za sobą ze swobodą bycia beztroskim dzieckiem w swojej rodzinie,
będzie te momenty na poziomie podświadomym zapisywać jako utknięcie.
Będzie je odtwarzać w dorosłym życiu szukając ich uwolnienia przy partnerze, szefie, w relacji ze swoją sferą finansową, co nie ma z nimi nic wspólnego.

DOROSŁE ŻYCIE zaczyna się od powrotu na miejsce dziecka.

I to będziemy robić na tym warsztacie.

JUŻ w ćwiczeniach od których zaczynam wszystkie warsztaty, będziemy uwalniać to na co jesteś gotowa, gotowy abyś mogła/ mógł zająć swoje miejsce jako dziecko…
a potem jako dorosły ,w swoim dorosłym życiu.

KAWA, HERBATA, WODA.

W trakcie warsztatu dostępne są stale do dyspozycji ciepłe i zimne napoje.
Posiłek w trakcie przerwy obiadowej uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

ADRES:

Niebawem wstawimy adres warsztatu.

CZAS ORGANIZACYJNIE:

Warsztaty trwają od godziny 9.00 do ok. 20.00 (wejście od 8.30) z 1 godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie) ok. 13.00.

INWESTYCJA: 750 PLN

WYSTAWIANIE FAKTUR:

W związku z przepisami skarbowymi, obowiązującymi od 1 stycznia 2020 r. w przypadku deklaracji chęci wystawienia faktury, klient zobowiązany jest do poinformowaniu o potrzebie wystawienia dla niego FV i przekazaniu danych, które mają zostać naniesione na fakturę W DNIU WARSZTATU, lub w dniu odbytej SESJI INDYWIDUALNEJ. Dane te należy przekazać drogą mailową wraz z DATĄ WARSZTATU I KWOTĄ JAKA MA SIĘ ZNALEŹĆ NA DOKUMENCIE. Osoby, które nie przekażą drogą mailową swoich danych w dniu wykonania usługi na adres: ogrodysukcesu@gmail.com nie otrzymają faktury VAT.

WAŻNE:

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00

ZAPISY:

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata opłaty rezerwacyjnej przez system zapisów na naszej stronie.
WPŁACANA OPŁATA REZERWACYJNA (100zl) JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając opłatę rezerwacyjną zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Kopp Ogrody Sukcesu. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Izabelę Kopp prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Izabela Kopp Ogrody Sukcesu z siedzibą przy ul. 1 Maja 71 w Kątach Wrocławskich (Administrator). W celu: niezbędnym do wykonania umowy, której jestem stroną, na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO, ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jako realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być kontrahenci Administratora współpracujący przy realizacji umowy, której jestem stroną. Do moich danych mogą też mieć dostęp również podwykonawcy Administratora (podmioty przetwarzające), takie jak na przykład: firmy księgowe, audytorskie, kancelarie prawnicze.


WARUNKI UCZESTNICTWA W WARSZTACIE.

Osoby zapisane na jednodniowy Warsztat, które się spóźnia i nie poinformują nas najpóźniej do godziny rozpoczęcia warsztatu o spóźnieniu się, lub drogą mailową ogrodysukcesu@gmail.com, ewentualnie pod numer tel. 665 380 908 nie zostaną ustawione

Uczestnictwo warsztatu należy potwierdzić 24h przed rozpoczęciem warsztatu. Jeśli nie otrzymamy potwierdzenia uczestnictwa w warsztacie, miejsce zarezerwowane straci swoja ważność, pomimo wpłacenia zadatku.© Zgodnie z Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U.2021.1062 t.j. z dnia 2021.06.14). o ochronie praw autorskich, materiały zawarte na stronie www.ogrodysukcesu.pl w całości są moją własnością. Przekazywane informacje mogą być wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z pracą własną, na podstawie informacji i materiałów uzyskanych na warsztacie/webinarze/medytacji oraz nie mogą być przeprowadzane szkolenia wewnętrzne ani zewnętrzne o charakterze zarobkowym.

Czas

(Czwartek) 08:30 - 20:00

Miejsce

Dokładny adres wkrótce zostanie dodany.

Bilety

OPŁATA REZERWACYJNA.

Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata opłaty rezerwacyjnej. Jeśli wpłata opłaty rezerwacyjnej nie jest możliwa oznacza to, że na dany warsztat nie ma już miejsc.

Bilety nie są już dostępny w sprzedaży na to wydarzenie!

X