Scroll to top

Iza Kopp-Pietrzak

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, bo to znak, że kolejna osoba postanowiła zrobić kolejny krok w życiu do pełni siebie, bo w tym pomagam innym ludziom z pasją i radością.

Mam za sobą kilka szkół u najlepszych trenerów i terapeutów z Polski i z zagranicy. Zawsze szukałam wiedzy ze źródła, tak trafiłam do trzy i pół letniej szkoły Ustawień Hellingerowskich przy Instytucie w Taunusie u Gerharda Walpera, na szkolenia Davida Neenan’a, Ewy Foley, Joy Mane, Polskiej Akademii NLP Pawła Jana Mroza w Warszawie i kilku innych miejsc…

Ale to co mam do dania to przede wszystkim moje doświadczenia życiowe, dziesiątki podróży po świecie od najmłodszych lat, praca z klientami „wysokiego portfela” prowadząc pracownię projektowania i realizacji założeń ogrodowych i w czasie mojej pracy w działach sprzedażowych i badania opinii publicznej w największych w Polsce organizacjach.

Coaching systemowy i sukces

Korzystając z wielu narzędzi, jakich uczyłam się w życiu takich jak: terapia systemowa inaczej zwana ustawieniami Hellingerowskimi, medytacja, afirmacje jako trans medytacyjny, elementy terapii rodzinnych, elementy pracy z oddechem, terapii czaszkowo krzyżowej, czy komunikacji Transformującej Richarda Bosltada, zabieram moich klientów najkrótszą drogą do sukcesu.

Do 2023 roku pracowałam z ponad 79 000 klientów indywidualnie i warsztatowo w pełnym spektrum przypadków. W tematyce zdrowotnej, relacji z ludźmi, zawodowej i dotyczącej dzieci. Moje medytacje, afirmacje, webinary i książki kupiło ponad 150 000 ludzi.

To, co Ci mogę dać to miejsce, jakie znalazłam na Ziemi dla siebie i w moim sercu. Moje doświadczenia zawodowe, osobiste i finansowe, które mam za sobą. To przez co sama przeszłam jako człowiek, kobieta i mama.

Moim największym szczęściem jest fakt, że dziesiątki tysięcy ludzi po pracy ze mną żyją lepiej, piękniej, pełniej i realizują swoje marzenia z sukcesem.

Jak wygląda moja praca?

Coaching systemowy i ustawienia hellingerowskie

Metody jakich używam to coaching systemowy i ustawienia hellingerowskie. Łączę metody pracy Berta Hellingera i pracę z podświadomością, bo pozwala mi to na pełne spektrum działania.

Dzięki temu, że przez wiele lat tańczyłam, biegałam i jeździłam konno i nadal sporo się ruszam, zwracam w tej pracy uwagę i na emocje i na ciało i na energetykę. Czasem trzeba poruszyć ciało, żeby emocje puściły a czasem trzeba puścić emocje, żeby odblokować coś w ciele.

Patrzę na całego człowieka i widzę od jakiego miejsca warto zacząć, żeby wykorzystać cały potencjał i zasoby danej osoby w jego drodze ku pełni.

0

uczestników moich
szkoleń

0

skutecznych warsztatów
tematycznych

0

krajów regularnie
odwiedzanych

0

złotych zainwestowanych
w szkolenia

Szkolę się regularnie

Od ponad 18 lat jestem na drodze stałego docierania do siebie głębiej, poznawania, przekraczania kolejnych ograniczeń. ROZWÓJ OSOBISTY jest moim życiem codziennym, ale nadal kiedy poczuję, że jakaś technika mnie fascynuje i pozwala mi na pełniejszą pracę z drugim człowiekiem, idę w TO. Dlatego stale inwestuję w siebie, na szkoleniach, seminariach, warsztatach.

Kiedy pracując z ludźmi nic nie robi się dla siebie, to zaczyna się cofać. Ja daje sobie najpierw.
Żeby mieć co dać innym… I moim bliskim i na polu zawodowym.

Zobacz w czym mogę Ci pomóc

Każdy kolejny krok i myśl jest początkiem, to Ty decydujesz początkiem czego.

Ustawienia hellingerowskie dla biznesu

Coraz częściej metodą ustawień pracuje się wprowadzając wewnętrzny porządek w organizacjach. Małych i większych firmach, a nawet w korporacjach.

Kiedy firma przechodzi kryzys finansowy, personalny, czy ideologiczny. Kiedy dochodzi do tak zwanego martwego punktu, albo wydarzają się zjawiska nad jakimi zwierzchnicy sobie nie radzą wprowadzenie ładu i zmian dzięki ustawieniom jest często jedynym skutecznym sposobem zadziałania, po wielu innych próbach.

Zastanów się, czy Twoja organizacja...

Stoi na jakimś progu, finanse przestały płynąć albo wyciekają, pracownicy zwalniają się, inwestycje nie przynoszą założonego dochodu?
Wielu właścicieli firm ruszyło już z miejsca… albo odzyskało siły do tworzenia swojej wymarzonej organizacji… dalej… znów… na nowo…

Ogrody Sukcesu

…są firmą jaką prowadzę od 2014 roku. Jest jako moje kolejne dziecko, które pielęgnuję i rozwijam zgodnie z tym gdzie kieruje mnie serce.

Misją Ogrodów Sukcesu jest towarzyszenie innym w budzeniu swojego potencjału do pełni rozwoju. Czasem te początki są jak posadzenie nasionka, a czasem jak rewitalizacja całego, pięknego ogrodu z wieloma nasadzeniami, Tymi ogrodami są Ci niezwykli ludzie, którzy do mnie trafiają ze swoimi historiami i Losem.

Głęboko wierzę, że każdy ogród jest inny i każdy może być niezwykły w swej zwykłości i pełni piękna.

Moje warsztaty

Prowadzę regularne warsztaty w Polsce i za granicą. Ich harmonogram znajdziesz w zakładce „Warsztaty”. Są to warsztaty ustawień hellingerowskich, warsztaty rozwojowe i dotyczące technik poprawiania relacji z samym sobą, ale zawsze łączą one techniki coachingowe i ustawieniowe.

Dlatego na moich warsztatach popracujesz z podświadomością, oddechem, programami jakimi się kierujesz i zabierzesz do domu wiedzę, którą będziesz mogła/ mógł wykorzystać w codziennym życiu…

Galeria zdjęć z warsztatów

Obejrzyj… Poczuj… Przyjdź… Zmień swoje życie i jego jakość…
Osiągnij sukces… I ciesz się nim…

Filmy z moim udziałem

Zapisz się na newslettera

Bądź na bieżąco! Jako pierwszy otrzymasz informacje o warsztatach i promocjach na szkolenia.
    X