Scroll to top

Sesje indywidualne i on-line via Skype

Sesje indywidualne są opcją pracy ze mną dla osób, które nie mają jak dotrzeć na warsztaty. Są to zazwyczaj osoby bardzo chore, kobiety w zaawansowanej ciąży i osoby mieszkające na innym kontynencie. Inne osoby są odsyłane przeze mnie na warsztaty, ponieważ ilość chętnych znacznie przekracza dostępność moich terminów.

W pracy indywidualnej z klientem pracuję łącząc wiele metod jakich nauczyłam się przez lata w szkołach ustawień, coachingu, trenerskich, oddechu i pracy z ciałem.

Wykorzystuję tutaj też wiedzę z mojego doświadczenia ponad 4 lat współpracy z Prywaną Kliniką IMC dr Preeti Agrawal we Wrocławiu, gdzie przyjęłam ponad 3 tysiące pacjentów, też on-line, z przypadkami wielu jednostek chorobowych, zaburzeń neurologicznych, nowotworowych, hormonalnych i psychosomatycznych na wielu stadiach rozwoju. Kobiety w ciąży i ze zmianami ginekologicznymi.

Sesje Skype

Każdy kolejny krok i myśl jest początkiem, to Ty decydujesz początkiem czego.

Jak wartościowe są sesje indywidualne?

Sesje indywidualne są równie wartościowym sposobem uwalniania się od tego co ciężkie i trudne, co praca na warsztacie.

Jednak ilość osób chętnych do pracy indywidualnej przekracza kilkunastokrotnie ilość dostępnych u mnie w miesiącu sesji i czas oczekiwania na spotkanie wynosi czasem nawet 2 miesiące.

Zapisz się proszę przez formularz pod spodem. Opisz krótko swoją sprawę. Zostaw adres mailowy. Odpiszemy na pewno, jaka jest dostępność terminu spotkania ze mną. Czasami podsyłam najpierw mailowo filmy ze mną, na których możesz zgłębić temat przed spotkaniem i poruszyć w sobie obszar z jakim chcesz pracować. Czasami wysyłamy jakieś ćwiczenia do wykonywania w czasie oczekiwania na sesję.

Formularz zgłoszeniowy

Każda osoba z którą zaczynam pracować, musi wypełnić formularz zgłoszeniowy ze zgodą, który wysyłamy po zapisaniu na konkretną datę sesji. Otrzymasz go mailem na wpisany w formularzu adres mailowy

Czas spotkania

Od 1,5 do dwóch godzin. Pierwsze spotkanie zawsze jest dłuższe.

Inwestycja

W pierwszą sesję indywidualną Via Skype, lub w gabinecie: 450 zł

Kolejne spotkania

indywidualne, albo on line: 400 zł    X