fbpx
Scroll to top
en pl

Październik 2019

05PaździernikCałodniowe05 października Londyn - Warsztat Ustawień | Moja nowa jakość zawodowo i finansowo

Szczegóły wydarzenia

Warsztat ustawień hellingerowskich
“Moja nowa jakość zawodowo i finansowo”

TEMATYKA

 • praca z zastojami w finansach
 • otwarciem na obfitość
 • zastojami w prowadzeniu działalności
 • straty w biznesie
 • straty finansowe rodzinnie i firmowo
 • spadki
 • spory finansowe na poziomie organizacji
 • uwikłania finansowe
 • powtarzające się ruchy utraty stanowiska pracy
 • finanse w relacjach partnerskich
 • i inne…

KILKA SŁÓW ODE MNIE

Temat związany z obfitością, rozwojem zawodowym i finansami jest tematem, który zdominował pracę z klientami w ostatnich latach…
Wielu klientów indywidualnych poprosiło mnie o warsztaty w tej tematyce.
Dlatego masz teraz możliwość pracy z tymi zagadnieniami.

Ustawienia w piękny sposób prowadzą do wielu zależności, które nas blokują, albo odblokowują w dopływie do naszej obfitości i otwieraniu się na nasz własny SUKCES.

Na moim warsztacie dowiesz się gdzie są twoje blokady i będzie miała/miał szansę poczuć w ciele i głębiej w sobie jaki jest twój kierunek w rozwoju zawodowym i finansowym… Najpierw w krótkich ćwiczeniach w parach, potem w ustawieniach innych osób i swoim własnym…

DLACZEGO U MNIE

Pierwszy raz w życiu zarobiłam pieniądze wieku 7 lat i to był najpiękniejszy moment w moim dzieciństwie jaki świadomie pamiętam… Kochałam tańczyć, łazić po drzewach , po lesie, który miałam koło domu…ale ten moment sprawczości, wykonania jakiejś czynności pełnej pasji wypływającej ze mnie, za którą dostałam nagrodę w postaci kilku złotych był dla mnie przełomowy.
Potem, kiedy tylko mogłam znajdowałam sobie zajęcie, żeby móc dzięki niemu zarabiać swoje, własne pieniądze. 

W podstawówce…

W liceum…Jeszcze na studiach Architektury Krajobrazu sama w dwa dni wymyśliłam, zaplanowałam i znalazłam pierwszych klientów do mojej wielkiej miłości jaką było projektowanie i realizacja założeń ogrodowych… I przez kilka lat zajmowałam się tym najlepiej jak umiałam, prowadząc też swój własny program o tej tematyce w radio Bogoria. A przez moje kosztorysy i realizacje przewijały się kilku zerowe sumy, którymi musiałam zarządzić.
Zauważyłam wtedy, że prawami planowania wydatków i inwestycji kierują dokładnie te same prawa, co w planowaniu wydatków domowych.

Potem w szkole ustawień przy Instytucie w Taunusie wiele mechanizmów jakie odkryto dla mnie systemowo, było dla mnie zupełnie oczywistych z powodu moich własnych doświadczeń na tym polu.

Nigdy nie czekałam na to aż coś dostanę. Zawsze wychodziłam do Świata po swoje i starałam się też dać od siebie najlepszą jakość, żeby dostać coś w zamian.
Mam za sobą drogę przez kilka firmę handlowych, własną działalność, korporację z sukcesami od pierwszego dnia pracy na skalę ogólnopolską, ale mam też wiele trudnych lekcji, porażek i wniosków, które pozwalały mi uczyć się siebie w tym obszarze na nowo… I na nowo..dalej idąc i znajdując najwłaściwsze rozwiązania.

I na końcu jest ok 6 tysięcy klientów warsztatowo i indywidualnie w pracy ustawieniami i coachingiem systemowym, przez ostatnie 5 lat. Bardzo intensywny zawodowo czas.
I TEN WARSZTAT jest efektem wielu poziomów mojej pracy z tematyką zarabiania pieniędzy, otwierania się na nie i na obfitość, blokad na jakie po drodze napotykamy, ale przede wszystkim tego…
CO MOŻEMY ZROBIĆ ŻEBY SIĘ OTWORZYĆ NA WIĘCEJ NA TYM POLU…

…może to czas dla Ciebie na zmianę ku więcej…
…zawodowo…
…finansowo….
…biznesowo…

MIEJSCE:

Instytut Somatic Destination na rzecz rozwoju człowieka i wzrastania świadomości (Southlands arts centre)
75 The Green, West Drayton, UB7 7PW Londyn

INWESTYCJA: £150 

ORGANIZACJA I INFO:

Kaja Olesinska
tel 07734365654
e-mail: kaolesinska@gmail.com
konto PayPal: paypal.me/kajamelody

ZAPISY: 

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki na konto PayPal.

OPŁATA za warsztat to dwie wpłaty.

Bezzwrotna zaliczka w kwocie £50, która jest rezerwacją miejsca na warsztacie 
i druga część (£100), którą zapłacisz gotówką na miejscu, rano, po przyjeździe.

DANE DO WPŁATY:

konto PayPal: paypal.me/kajamelody
Tytułem: WARSZTAT USTAWIEŃ, 05.10.19, Londyn, imię i nazwisko
Proszę opisać płatność zgodnie z wytycznymi. Dziękuję.

WAŻNE:

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00.

WPŁACANA ZALICZKA JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając zaliczkę zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Iza Kopp – Ogrody Sukcesu.

O rezerwacji miejsca decyduje wpłata zaliczki, a nie zapis na listę uczestników.
Jeżeli do 3 dni po zapisaniu na warsztat nie otrzymujemy od państwa wpłaty zaliczki, państwa miejsce się zwalnia dla kolejnych zapisanych osób.

***

*Zapisanie się na warsztat  i udostępnienie swoich danych osobowych jest  dla mnie jednoznaczne ze zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Iza Kopp – Ogrody Sukcesu z siedzibą w Kątach Wrocławskich przy ul.Polnej 8/2 woj. Dolnośląskiego. Dlatego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stronie www.ogrodysukcesu.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)

Czas

Całodniowe (Sobota)

Miejsce

Instytut Somatic Destination

75 The Green, West Drayton, UB7 7PW Londyn

X