Scroll to top
en pl

Grudzień 2021

12Grudzień10:0020:00Wyprzedane12 grudnia WROCŁAW | Warsztat ustawień - Jesteś swoim Sukcesem Finansowym - dla osób z ustawieniem własnym

Szczegóły wydarzenia

„Jesteś swoim sukcesem finansowym.” Warsztat ustawień systemowych.
ZAPISY DLA USTAWIAJĄCYCH SIĘ Z PRACĄ WŁASNĄ.

DLA KOGO:

Dla każdej osoby, która chciałaby poprawić swoją relację z finansami.
Zbudować, lub rozbudować świadomość swojej drogi finansowej.
Dla osób które mają stabilną sytuację finansową i zawodową, i planują ekspansję tego co mają do zaoferowania klientom…
I dla osób, które stoją na finansowym rozdrożu, albo chciałyby ruszyć z miejsca finansowego zastoju.
Dla każdej osoby, która chciałaby w praktyce dotknąć tego co zawarte jest w mojej książce.

ZASOBY FINANSOWE:

Każdy z nas ma w sobie wszystkie zasoby aby osiągać to co jest mu potrzebne do życia.
SFERA FINANSOWA i NASZA RELACJA Z PIENIĘDZMI to zestaw programów i zapisanych głęboko przekonań, alertów systemowych twoich przodków, co robić, a czego nie aby mieć kontakt ze swoimi zasobami.
Jeżeli udało Ci się urodzić masz pełen zestaw aby móc cieszyć się wszystkimi zasobami tutaj, na tym świecie.

RELACJA Z PIENIĘDZMI:

może, a nawet powinna zostać wypracowana przez każdego dorosłego człowieka.
Jedni robią to świadomie, zauważając jakie rządzą tym obszarem zależności.
Inni są niesieni przez okoliczności jakie uznają na swojej drodze jako konieczność, zarobienia, aby przeżyć.

ILOŚĆ OSÓB NA SALI JEST OGRANICZONA. I nie ma możliwości wpuszczenia większej ilości.

UWAGA.

  1. Całe dwa dni będą rejestrowane na nośnikach wideo. Zapisując się na warsztat automatycznie wyrażasz zgodę na użycie swojego wizerunku na nagraniach audio i wideo, które będą wykorzystywane na stronie internetowej www.ogrodysukcesu.pl, profilu firmowym na Facebooku, Instagramie i innych kanałach społecznościowych Spółki – Izabela Kopp Ogrody Sukcesu Sp. z.o.o, w celach promocyjnych i adwertajzingowych, bezterminowo.
  2. Każda osoba biorąca udział w warsztatach 11 i 12 grudnia musi wypełnić oświadczenie o szczepieniu na Covid 19.
    Nie musisz być zaszczepiona/zaszczepiony, ale będziesz musiała, musiał wypełnić oświadczenie bez podawania danych osobowych. Jest to wymóg hotelu w którym organizowane będą warsztaty.
    Oświadczenia rozdawane będą razem z materiałami informacyjnymi, każdej osobie wchodzącej na salę warsztatową i są naszym wewnętrznym dokumentem, nie przekazywanym dalej.

DO ZOBACZENIA.
Iza Kopp

ADRES:

The Granary – La Suite Hotel
Wrocław City Center
ul. Mennicza 24, 50-057 Wrocław
Sala Konferencyjna Grande

CZAS:

10:00 – 20:00.
13.00 – 14.00 przerwa obiadowa.

INWESTYCJA: OPŁATA ZA CAŁY DZIEŃ – 650 PLN
ZADATEK: 100 PLN
Ilość osób ograniczona do 15 osób.

WYSTAWIANIE FAKTUR:

W związku z przepisami skarbowymi, obowiązującymi od 1 stycznia 2020 r. w przypadku deklaracji chęci wystawienia faktury, klient zobowiązany jest do poinformowaniu o potrzebie wystawienia dla niego FV i przekazaniu danych, które mają zostać naniesione na fakturę W DNIU WARSZTATU, lub w dniu odbytej SESJI INDYWIDUALNEJ. Dane te należy przekazać drogą mailową wraz z DATĄ WARSZTATU I KWOTĄ JAKA MA SIĘ ZNALEŹĆ NA DOKUMENCIE. Osoby, które nie przekażą drogą mailową swoich danych w dniu wykonania usługi do godziny 20.00 na adres email: ogrodysukcesu@gmail.com nie otrzymają faktury VAT.
W tytule maila koniecznie proszę wpisać wyraz FAKTURA.

WAŻNE:

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa do godziny 20.00

ZAPISY:

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata opłaty rezerwacyjnej przez system zapisów na naszej stronie.
WPŁACANA OPŁATA REZERWACYJNA (100zl) JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając opłatę rezerwacyjną zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Kopp Ogrody Sukcesu. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Izabelę Kopp prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Izabela Kopp Ogrody Sukcesu z siedzibą przy ul. 1 Maja 71 w Kątach Wrocławskich (Administrator). W celu: niezbędnym do wykonania umowy, której jestem stroną, na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO, ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jako realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być kontrahenci Administratora współpracujący przy realizacji umowy, której jestem stroną. Do moich danych mogą też mieć dostęp również podwykonawcy Administratora (podmioty przetwarzające), takie jak na przykład: firmy księgowe, audytorskie, kancelarie prawnicze.

Czas

(Niedziela) 10:00 - 20:00

Miejsce

The Granary La Suite Hotel - Wroclaw City Center

Mennicza 24

Bilety

OPŁATA REZERWACYJNA.

Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata opłaty rezerwacyjnej. Jeśli wpłata opłaty rezerwacyjnej nie jest możliwa oznacza to, że na dany warsztat nie ma już miejsc.

Wyprzedane

X